Türkmenistanyň Futbol Federasiýasy

  • Turkmen
  • Русский


Futzal. Aziýa çempionaty-2020-niň duşuşyklarynyň geçiriljek wagtlary belli boldy

 

Paýtagtymyzyň Olimpiýa şäherçesiniň sport toplumlarynda 26-njy fewraly – 8-nji marty aralygynda geçiriljek Aziýa çempionaty-2020-niň duşuşyklarynyň geçiriljek wagtlary belli boldy.

 

A toparça

 

B toparça

 

C toparça

 

D toparça

A1

          Türkmenistan

 

B1

         Ýaponiýa

 

C1

           Özbegistan

 

D1

              Eýran

A2

          Wýetnam

 

B2

         Liwan

 

C2

            Bahreýn

 

D2

              Taýland

A3

          Täjigistan

 

B3

        Gyrgyz Respublikasy

 

C3

             Hytaý

 

D3

             Koreýa Respublikasy

A4

           Oman

 

B4

          Kuweýt

 

C4

            Indoneziýa

 

D4

              Saud Arabystany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wagty

Oýun

.

 

Duşuşyk

 

Wagty

 

Geç. ýeri

 

 

26.02.2020

çarşenbe

 

1

 

B2

 

Liwan

 

vs.

 

Gyrgyz Respublikasy

 

B3

 

13:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

2

 

A2

 

Wýetnam

 

vs.

 

Täjigistan

 

A3

 

15:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

3

 

B1

 

Ýaponiýa

 

vs.

 

Kuweýt

 

B4

 

17:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

4

 

A1

 

Türkmenistan

 

vs.

 

Oman

 

A4

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

 

27.02. 2020

penşenbe

 

5

 

C2

 

Bahreýn

 

vs.

 

Hytaý

 

C3

 

13:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

6

 

D2

 

Taýland

 

vs.

 

Koreýa Respublikasy

 

D3

 

15:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

7

 

C1

 

Özbegistan

 

vs.

 

Indoneziýa

 

C4

 

17:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

8

 

D1

 

               Eýran

 

vs.

 

Saud Arabystany

 

D4

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

 

28.02.2020

anna

 

9

 

B4

 

Kuweýt

 

vs.

 

Liwan

 

B2

 

13:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

10

 

A4

 

Oman

 

vs.

 

Wýetnam

 

A2

 

15:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

11

 

B3

 

Gyrgyz Respublikasy

 

vs.

 

Ýaponiýa

 

B1

 

17:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

12

 

A3

 

Täjigistan

 

vs.

 

Türkmenistan

 

A1

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

Toparça

 

29.02.2020

şenbe

 

13

 

C4

 

Indoneziýa

 

vs.

 

Bahreýn

 

C2

 

13:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

14

 

D4

 

Saud Arabystany

 

vs.

 

Taýland

 

D2

 

15:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

15

 

C3

 

Hytaý

 

vs.

 

Özbegistan

 

C1

 

17:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

16

 

D3

 

Koreýa Respublikasy

 

vs.

         Eýran

 

D1

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

 

1.03.2020

ýekşenbe

 

17

 

B1

 

Ýaponiýa

 

vs.

 

Liwan

 

B2

 

16:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

18

 

B3

 

Gyrgyz Respublikasy

 

vs.

 

Kuweýt

 

B4

 

16:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

19

 

A3

 

Täjigistan

 

vs.

 

Oman

 

A4

 

19:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

20

 

A1

 

Türkmenistan

 

vs.

 

Wýetnam

 

A2

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

 

2.03.2020

duşenbe

 

21

 

C1

 

Özbegistan

 

vs.

 

Bahreýn

 

C2

 

16:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

22

 

C3

 

Hytaý

 

vs.

 

Indoneziýa

 

C4

 

16:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

23

 

D1

 

             Eýran

 

vs.

 

Taýland

 

D2

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

24

 

D3

 

Koreýa Respublikasy

 

vs.

 

Saud Arabystany

 

D4

 

19:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

Çärýek final

 

4.03.2020

çarşenbe

 

25

 

QF2

 

C toparçanyň ýeňiji

 

vs.

 

       D toparçanyň ikinji orny

 

QF2

 

13:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

26

 

QF4

 

D toparçanyň ýeňiji

 

vs.

 

      C toparçanyň ikinji orny

 

QF4

 

15:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

27

 

QF3

 

B toparçanyň ýeňiji

 

vs.

 

       A toparçanyň ikinji orny

 

QF3

 

17:00

Başa-baş söweş sungaty sport toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

28

 

QF1

 

A toparçanyň ýeňiji

 

vs.

 

      B toparçanyň ikinji orny

 

QF1

 

19:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

5-nji orun

 

ugrunda

 

6.032020

anna

 

29

 

PO2

 

QF3 ýeňlen

 

vs.

 

QF4 ýeňlen

 

PO2

 

11:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

 

30

 

PO1

 

QF1 ýeňlen

 

vs.

 

QF2 ýeňlen

 

PO1

 

14:00

Ýarym final

 

31

 

SF2

 

QF3 ýeňiji

 

vs.

 

QF4 ýeňiji

 

SF1

 

17:00

 

32

 

SF1

 

QF1 ýeňiji

 

vs.

 

QF2 ýeňiji

 

SF2

 

20:00

5-nji orun ugrunda

 

8.03.2020

şenbe

 

33

 

PO3

 

PO1 ýeňiji

 

vs.

 

PO2 ýeňiji

 

PO3

 

13:00

Sportuň oýun görnüşleriniň toplumy, Aşgabat, Türkmenistan

3-nji orun ugrunda

 

34

3/4

Playoff

 

SF1 ýeňlen

 

vs.

 

SF2 ýeňlen

3/4

Playoff

 

16:00

 

Final

 

35

 

F

 

SF1 ýeňiji

 

vs.

 

SF2 ýeňiji

 

F

 

19:00